Hakkımızda

Bir Alman şirketinin Türkiye distrübitörü olarak 1996 yılında kuruldu. 1997 yılından itibaren ise ambalaj sektöründe faaliyet gösteren güvenilir bir tedarikçi oldu. İlerleyen yıllarda, uzmanlık alanını ambalaj sanayiinde geliştirdi ve böylelikle iş hacmini Türkiye'nin sayılı fabrikalarının pazarlama şubesi seviyesine ulaştırdı.

Satış faaliyetlerini küresel çapta sürdürerek; dünyanın farklı bölgelerindeki müşterilerine, onların Satın Alma Departmanı ile eşdeğer hizmet vermeye devam etmektedir. Almanya, Avusturya, Belçika, Fransa, İngiltere, Romanya, Kıbrıs, Avustralya, Güney Afrika, Rusya, Ukrayna, Özbekistan'daki müşterileri örnek olarak verilebilir. 

TRIOSEL'in kısa zamanda tercih edilir durumda olmasında en büyük etken; konusunda uzman, titiz, müşteri ve sonuç odaklı çalışan kadrosudur.

İş takibinde disiplin ve düzen, müşterileriyle ilişkilerinde samimi ve yapıcı yaklaşımı sayesinde gerek yurtiçi ve gerekse yurtdışındaki müşterilerine hızlı ve sağlıklı bir hizmet sunmaktadır.

"Hizmet alan ile hizmet veren arasında işbirliği" ilkesi çerçevesinde; müşterilerinin verimliliğini yükseltmek amacıyla devamlı olarak yeni projeler geliştirmektedir. Bu doğrultuda geliştirdiği 2 ürününe patent almış ve müşterilerinin hizmetine sunmuştur.

Triosel, Epi'nin Türkiye ve Bulgaristan'daki tek yetkili satıcısıdır.